Firmavihik

Realister pakub võimalust eriprojekti käigus välja töötada oma firma või asutuse vihik mõne kampaania tarbeks, üldiseks tutvustuseks või sihtotstarbelise informatsiooni levitamiseks. Erivihik on hea vahend kooliealise sihtgrupi (aga ka tudengiteni) jõudmiseks. Vihikut on võimalik kujundada ja koostada vastavalt tellija soovidele: maht, formaat, sisu – kõik see otsustatakse koostöös tellijaga. Sisulehtedele on võimalik mahutada täpselt nii palju informatsiooni, kui vajalik – sisulehti saab lisada pea piiramatult. Lisaks on võimalik paigaldada pabertaskud, järjehoidjad jne. Täpsemat informatsiooni firmavihikute ning hinnapäringute osas saab aadressil: riin@realister.ee.

Tehtud tööd

Sportland

2007. aastal toodeti Sportlandile firmavihikud. Viiest vihikust koosneva komplekti said noored endale koos Sportlandist ostetud koolikotiga. Sportlandi vihikute kaantele kujutati erinevaid spordikaupade brände. Vihikute sisu oli analoogne B5 formaadis Valemivihikutega, sisaldades valemeid sisekaantel ning vahelehti.


Walking

Walkingu vihikud on B5 formaadis 16-lehelised koolivihikud, mis valmisid spetsiaalselt Walkingu sügiskampaania tarbeks.


Nordea

Nordea vihik on B4 formaadis tudengitele mõeldud kaustik, mille tellis Nordea Pank tudengitele suunatud pensionifondide kampaania jaoks. Kaustik on tehtud Tudengivihiku moodi, sest ta sisaldab 3 pabertaskut, mis eraldavad aineid. Lisaks on kaustikus igasuguseid mänge ja meelelahutust ning kasulikke fakte, linke, palgavalemit. Igal pabertaskul on mitu sudoku mänguvälja ja mõttetera. Nordea vihik näitab selgelt, mis võimalusi pakub Realister OÜ ettevõtetele ning tutvustab võimaluste rohkust sisu osas ühe toote puhul.