Otsid töötavaid erilisi kommunikatsioonilahendusi noorte sihtgrupile?

Leidsid üles õige koha. Omame 10 aastast kogemust efektiivsete kommunikatsioonikanalite ja lahenduste pakkumisel organisatsioonidele ja ettevõtetele. Töötame väga kitsa ja spetsiifilise sihtgrupiga (noored alates algkoolist kuni ülikooli lõpuni) ning seetõttu saame omada pidevalt kõige värskemat teavet, mil moel noored infot vastu võtta soovivad. Oleme keskendunud pabertoodetele – peamiselt vihikutele, mida toodame olles tihedas kontaktis sihtgrupiga ning arvestades strateegiliste koostööpartnerite soovitusi. Meie tooted on populaarsed ja noorte seas hinnatud ning Sinu sõnum nendes omab kõrget väärtust, läbi erinevate toodete on võimalik jõuda üldhariduskooli õpilastest tudengiteni.

Vihik on praktiline abimees, mida kasutatakse igapäevaselt pika aja vältel. Vihiku kasutaja muudab seda igapäevaselt väärtuslikumaks ning Sinu sõnum on pidevalt noortel silme ees. Hoolime oma reklaamparteritest ning lähtuvalt oma kogemustest näeme vaeva, et meie ühised pingutused tooksid reaalseid tulemusi.

Kui otsite partnerit, kes võiks anda nõu ja pakkuda reaalselt toimivaid lahendusi viimaks sõnum noorte sihtgrupini, siis võtke meiega ühendust ning viime Teie eesmärgid koos ellu.

Valemivihik – Sinu sõnum efektiivselt 8–18aastastele noortele

Uuri täpsemalt Valemivihiku kohta

Tudengivihikuga kolmel korral aastas 20 000 tudengini

Uuri täpsemalt ZeBlox’i kohta

Firmavihik – personaalselt Sinu jaoks loodud vihik

Realister pakub võimalust eriprojekti käigus välja töötada päris originaalne oma firma või asutuse vihik mõne kampaania tarbeks, üldiseks tutvustuseks või sihtotstarbelise informatsiooni levitamiseks.

Erivihik on hea vahend kooliealise sihtgrupini (aga ka tudengiteni) jõudmiseks. Vihikut on võimalik kujundada ja koostada vastavalt tellija soovidele: maht, formaat, sisu – kõik see otsustatakse koostöös tellijaga. Sisulehtedele on võimalik mahutada täpselt nii palju informatsiooni, kui vajalik – sisulehti saab lisada pea piiramatult. Lisaks on võimalik paigaldada pabertaskud, järjehoidjad jne. Ka distributsiooni osas on võimalikud erinevad lahendused. Iga projekt on erinev ja unikaalne. Võta meiega ühendust ja leiame Sulle kõige sobivama lahenduse.

Meiega koostöös on valminud näiteks Nordea, Sportland ja Walking vihikud.

Uuri täpsemalt reklaamivõimalusi!

Ingel Luts, müügi- ja arenduskonsultant

“Helista või kirjuta meile ning leiame lahendused, mis Sulle personaalselt kõige paremini töötavad. Paneme meie aastatepikkused kogemused noorte sihtgrupile turundamisel ning suurepärase reklaamkanali Sinu kommunikatsioonikanalina efektiivsel moel tööle.”

Mob. +372 5687 7728, tel. +372 6 191 363  E-post. ingel@realister.ee või saada meile teade veebivormi kaudu Saadan kirja