Efektiivsed kommunikatsioonilahendused noortele algkoolist kuni ülikooli lõpuni.

Otsid töötavaid erilisi kommunikatsioonilahendusi noorte sihtgrupile?

Leidsid üles õige koha. Omame 10 aastast kogemust efektiivsete kommunikatsioonikanalite ja lahenduste pakkumisel organisatsioonidele ja ettevõtetele. Töötame väga kitsa ja spetsiifilise sihtgrupiga (noored alates algkoolist kuni ülikooli lõpuni) ning seetõttu saame omada pidevalt kõige värskemat teavet, mil moel noored infot vastu võtta soovivad. Oleme keskendunud pabertoodetele – peamiselt vihikutele, mida toodame olles tihedas kontaktis sihtgrupiga ning arvestades strateegiliste koostööpartnerite soovitusi. Meie tooted on populaarsed ja noorte seas hinnatud ning Sinu sõnum nendes omab kõrget väärtust, läbi erinevate toodete on võimalik jõuda üldhariduskooli õpilastest tudengiteni.

Vihik on praktiline abimees, mida kasutatakse igapäevaselt pika aja vältel. Vihiku kasutaja muudab seda igapäevaselt väärtuslikumaks ning Sinu sõnum on pidevalt noortel silme ees. Hoolime oma reklaamparteritest ning lähtuvalt oma kogemustest näeme vaeva, et meie ühised pingutused tooksid reaalseid tulemusi.

Kui otsite partnerit, kes võiks anda nõu ja pakkuda reaalselt toimivaid lahendusi viimaks sõnum noorte sihtgrupini, siis võtke meiega ühendust ning viime Teie eesmärgid koos ellu.

Valemivihik – Sinu sõnum efektiivselt 8–18aastastele noortele

 • Sihtgrupp hästi haaratud
  Eestis on 170 000 noort vanuses 8–18 eluaastat, kes kõik kasutavad igapäevaselt vihikuid. Valemivihk on seega suurepärane võimalus organisatsiooni info edastamiseks. Lisaks on veel võimalik jagada sihtrühmi kasutades eri kooliastmetele suunatud Valemivihikuid. Nii võid olla kindel, et Sinu sõnum jõuab 100% sihtrgupini.
 • Kvaliteetne kanal
  Valemivihik luuakse koos õpetajatega, võttes arvesse riiklikku õppekava. Nii tagatakse vihiku sisu kõrgetasemelisus ning kasulikkus õpilastele. Ka trükkimisel on aastate jooksul välja kujunenud usaldusväärsed partnerid, kelle tehnoloogia ning tootmispõhimõtted ühtivad Valemivihiku kõrgete kvaliteedinõudmistega.
 • Atraktiivne toode
  Valemivihik valmib koostöös õpilastega. Vihikute koostamise perioodil külastatakse koole ning viiakse erinevaid meetodeid kasutades läbi uuringud, mille tulemusena valitakse välja viimse detailini vihikusse minev sisu ning unikaalne disainikeel. Meie eesmärgiks on valmistada kasulikke ja atraktiivsemaid õppevahendeid noorte jaoks.

Uuri täpsemalt Valemivihiku kohta

Tudengivihikuga kolmel korral aastas 20 000 tudengini

 • Sihtgrupp hästi haaratud
  Eestis on rohkem kui 65 000 üliõpilast ning vaatamata arvutite laialdasele kasutusele, on tudengil vajadus kasutada ka vihikut oma õppetöös.  Tudengivihik on suurepärane võimalus edastada ettevõtte enda või toodete ja ürituste kohta infot sihtgrupile.
 • Distributsioon ja alternatiivsed loovlahendused
  Tudengivihikuid jagatakse suuremates Eesti ülikoolides tudengitele kas käest-kätte või läbi üliõpilasesinduste ja tudengiorganisatsioonide. Nii võid olla kindel, et Sinu sõnum jõuab 100% sihtgrupini. Samuti on tudengivihikus olevatel partneritel võimalus anda jagamisse ka reklaamitava toote näidiseid. Nii oleme aastate jooksul jaganud koos vihikutega tudengitele kondoome, jogurti- ja energiajooke, küüslauguleibasid ning palju muud.

Uuri täpsemalt ZeBlox’i kohta

Firmavihik – personaalselt Sinu jaoks loodud vihik

Realister pakub võimalust eriprojekti käigus välja töötada päris originaalne oma firma või asutuse vihik mõne kampaania tarbeks, üldiseks tutvustuseks või sihtotstarbelise informatsiooni levitamiseks.

Erivihik on hea vahend kooliealise sihtgrupini (aga ka tudengiteni) jõudmiseks. Vihikut on võimalik kujundada ja koostada vastavalt tellija soovidele: maht, formaat, sisu – kõik see otsustatakse koostöös tellijaga. Sisulehtedele on võimalik mahutada täpselt nii palju informatsiooni, kui vajalik – sisulehti saab lisada pea piiramatult. Lisaks on võimalik paigaldada pabertaskud, järjehoidjad jne. Ka distributsiooni osas on võimalikud erinevad lahendused. Iga projekt on erinev ja unikaalne. Võta meiega ühendust ja leiame Sulle kõige sobivama lahenduse.

Meiega koostöös on valminud näiteks Nordea, Sportland ja Walking vihikud.

Uuri täpsemalt reklaamivõimalusi!

Ingel Luts, müügi- ja arenduskonsultant

“Helista või kirjuta meile ning leiame lahendused, mis Sulle personaalselt kõige paremini töötavad. Paneme meie aastatepikkused kogemused noorte sihtgrupile turundamisel ning suurepärase reklaamkanali Sinu kommunikatsioonikanalina efektiivsel moel tööle.”

Mob. +372 5687 7728, tel. +372 6 191 363  E-post. ingel@realister.ee või saada meile teade veebivormi kaudu Saadan kirja