Hei vägev inimene, kes sa hindad kõrgelt arenemisvõimalusi ja vaheldusrikast tööd. Naudid reklaamimüügi eesmärkide täitmist ning uued äriarendusega seotud väljakutsed panevad sul silmad särama. Kui tundsid end ära, siis anna endast märku, sest just sina võid olla meie uus MÜÜGI- JA ARENDUSJUHT.

Natuke detaile ja lisainfot leiad altpoolt. Kui jutt kõnetab ja kibeled meile sama palju kolleegiks kui meie sind ootame, siis asi lihtne – kandideeri kohe praegu. Ootame juba väga, et saaksime su esimest tööpäeva tähistada!

 

SEE ROLL ON SULLE, KUI SA…

 • Naudid suhtlemist tippettevõtete ning asutustega eesti ja inglise keeles, nii kohtumistel, telefonis kui ka kirjavahetuses.
 • Sulle meeldib vaheldusrikas töö, kus igale meie koostööpartnerile saad leida lahendusi, lähtuvalt tema vajadustest ja eesmärkidest.
 • Tunned ennast hästi töötades väikeses tiimis, kus sinu roll on väljapaistev.
 • Sul on huvi müügivaldkonna vastu. Plusspunktid, kui oled kokku puutunud müügitööga (näiteks oled töötanud müügi alal mõnes ettevõttes, tudengiorganisatsioonis tegelenud sponsorlusega, juhtinud paljude koostööpartneritega projekte).
 • Lisaks kõigele eelnevale oled ekstrapositiivse ellusuhtumisega, nooruslik, naudid enese pidevat arendamist ja väljakutsetele naljalt “EI” ei ütle.
 • Kohaned kiiresti erinevate ülesannetega saavutamaks enda ja ettevõtte eesmärke.
 • Sul on nälg uute asjade arendamise ja vanade asjade/protsesside parandamise järele.
 • Ekstravägev, kui oled mingil moel kokku puutunud trükiste, reklaami, meedia või kirjastamise maailmaga.

PAKUME:

 • Õppimis- ja arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
 • Põnevat, mitmekesist ja vaheldusrikast tööd
 • Nooruslikku ja pühendunud meeskonda
 • Toetavaid kolleege ja väljaõppeprogrammi
 • Paindlikku töökeskkonda ja vägevaid väljakutseid

MIDA VEEL?

Töökoht asub Tallinnas, kontor asub kesklinnas, liikumist on, suhtlemist on, korraldamist on, esinemist võib ette tulla, kolleegid on ikka väga toredad, töö on vaheldusrikas ning põnevust jagub. Sulle meeldivad nooruslik seltskond ja lahedad projektid, mida teeme? Oled ise veel tudeng või tekkis sul lihtsalt eelpool olevat lugedes uudishimu? Ära kõhkle, see võib olla super variant just sulle! Väljaõpe on meie poolt, eelnevad kogemused tulevad kasuks, aga isikuomadusi hindame veelgi kõrgemalt.

Kuidas kandideerida kohe!?

Pane kokku vägev CV ja motivatsioonikiri, kus selgitad lühidalt, miks võiksime just SINUGA kokku saada ja asju täpsemalt edasi arutada.

Tähtaeg: 03.04.2021 23:59!!!

Juttu hakkame ajama silmapaistvate kandidaatidega kohe, seega ära oma kandidatuuriga venita. Meie oleksime väga rõõmsad, kui vajalik lüli meie meeskonda oleks leitud juba ammu enne konkursi lõppu (loe: miks mitte juba homme).

Paar sõna meist

Realister on juba üle 15 aasta pakkunud silmapaistvaid tooteid ning teenuseid Eestis ja lähiturgudel. Ilmselt kõige tuntum bränd meie portfoolios on Valemivihik, kuid tegevusvaldkondasid ja projekte on meil päris palju veel. Igav ei hakka. Mis ettevõttega on tegemist? Me ise leiame, et oleme loovmeeskond, kes aitab oma partneritel leida põnevaid ja efektiivseid võimalusi noorte kõnetamiseks ja informeerimiseks. Ühtlasi valmistame ja turustame kõige kihvtimaid vihikuid maailmas. Noortelt noortele, see oleme meie!