Valemivihiku kujundusjuhised

Meil on suur au ja rõõm Sinuga koostööd teha!
Tea, et ilus ja kvaliteetne Valemivihik saab alguse kvaliteetsest ja mitmekülgsest algmaterjalist ning asjalikust koostööst reklaampartneri ja Realisteri vahel – me koos taasloome õpilaste seas armastatud Valemivihikut igal õppeaastal.

Oleme veidi üle 15 aasta toimetanud trükimaailmas ja selle ajaga on toimunud nii mõndagi. Oleme teinud palju vägevaid asju ja neid tehes leidnud ka piisava hulga ämbreid, millesse jalgupidi kinni oleme jäänud, ninali kukkunud, ent uuesti püsti tõusnud ning edasi kihutanud. Õppetunnid nii teoorias kui ka reaalses elus on muutnud meid kriitiliseks. Heas mõttes kriitiliseks. Teame, et nagu elus ikka on ka trükimaailmas teatavat üllatusfaktorit ikkagi sees. Küll aga oleme veendunud, et tasub kontrollida seda, mis on meie kontrolli all. Seega pöörame palju tähelepanu nii vihikute sisule (suhtleme palju sihtgrupiga ja jagame seal saadud väärtuslikku teadmust) ja ka tehnilisele poolele (ehk siis trükifaili kvaliteedile). Nii nagu abistame sind oma mõtetega reklaamlahenduse sisu loomisel, vaatame kriitilise pilguga üle ka faile.

Kui su failidega on kõik korras, siis SUPER. Kui midagi jääb meid kripeldama ja me märkame seda, siis samuti SUPER, sest me ei jäta seda enda teada ja anname sulle sellest teada. Seda sellepärast, et kui vihikud trükist tuleksid, näeksid sa seal maksimaalselt suure tõenäosusega seda, mida sa seal näha tahad.